DD by GD
Dosažitelný Domov od Geosan Development

V roce 2024 záloha z vlastních zdrojů ve výši 15 % vč. DPH (mínus již uhrazený rezervační poplatek). Čerpání hypotéky až v roce 2026 s předpokladem nízkých úrokových sazeb. Neváhejte se nás zeptat, vše vám rádi vysvětlíme v našem klientském centru.

 


Platební podmínky

 • Podpis rezervační smlouvy a úhrada rezervačního poplatku ve výši 200.000,- Kč.
 • Podpis budoucí kupní smlouvy po vydání stavebního povolení (předpoklad jaro 2024) a úhrada 15 % kupní ceny bytu vč. DPH mínus již uhrazený rezervační poplatek.
 • Doplatek kupní ceny ve výši 85 % vč. DPH (předpoklad je na začátku roku 2026), prohlídka bytu, podpis kupní smlouvy a předání klíčů od nového domova.

 


Zvýhodněná hypotéka Geosan Development a Stone & Belter

Výhody vyřízení hypotečního úvěru od partnera Stone & Belter

 1. Úspora peněz díky nulovým bankovním poplatkům
 2. Vyřízení úvěru přímo v klientském centru Geosan Development
 3. Nejvýhodnější úrokové sazby od největších spolupracujících bank
 4. Ukončení smlouvy bez jakýchkoliv sankcí
 5. Pohlídáme za vás všechny povinnosti a termíny
 6. Čerpání hypotéky po kolaudaci bez starostí
 7. Zajištěný soulad smluvních dokumentů

 

Bližší informace naleznete ke stažení ZDE nebo získáte po kontaktu s hypotečním makléřem

Stone & Belter s.r.o.
Petr Horčička
telefon: 608 957 817, email: petr.horcicka@sbelter.cz
www.stoneandbelter.cz

Jak probíhá nákup nového bytu v Geosan Development

 1. V našem klientském centru vám představíme projekt nového bydlení prostřednictvím moderních technologií a modelu projektu, díky kterým se budete moci projít vaším budoucím bytem již nyní, rozhlédnout se z něj a podívat se třeba na to, v jakou hodinu budete mít v bytě sluníčko.
 2. V klientském centru spolu uzavřeme rezervační smlouvu a následně uhradíte rezervační poplatek.
 3. Jakmile získáme stavební povolení, budeme vás kontaktovat, abychom se sešli při podpisu budoucí kupní smlouvy. Po podpisu smlouvy uhradíte jen 15 % z kupní ceny vč. DPH.
 4. Po podpisu budoucí kupní smlouvy vám bude k dispozici centrum klientských změn, kde si zvolíte standardní a nadstandardní vybavení vašeho bytu včetně dispozičních úprav.
 5. Pokud budete financovat nemovitost hypotečním úvěrem, můžete se kdykoliv obrátit na našeho hypotečního makléře. Vysvětlí vám detailně celý proces a pohlídá za vás důežité termíny. Hypotéku stačí uzavřít až před kolaudací. V té době se již očekává výraznější pokles úrokových sazeb. Splácet úvěr však začnete až po kolaudaci.
 6. Když projekt zkolaudujeme, vyzveme vás k doplatku kupní ceny a po úhradě vás pozveme na prohlídku vašeho nového domova. Po podpisu kupní smlouvy podáme návrh smlouvy do katastru nemovitostí a předáme vám klíče a veškerou dokumentaci od bytu.